Informace pro zájemce o členství

UVAŽUJETE  O  ČLENSTVÍ  VE  FOTOKLUBU  VSETÍN ?

Jestli váháte, pak si odpovězte:

• jste ze Vsetína ale třeba i širšího okolí a zajímáte se o fotografii?
  • máte zájem si vyměňovat názory, zdokonalovat se, být v obraze?
  • hledáte možnost, jak prezentovat své fotografie ?
  • chcete se setkávat s přáteli stejného zájmu?

Kladná odpověď napovídá, že členství ve spolku Fotoklub Vsetín je pro vás řešením.

Můžete být ale třeba jen příznivcem fotografie nebo tím, kdo se rád pohybuje v užším kruhu nekonfliktních přátel.

Co vám mimo jiné ve stručnosti nabízíme:

• setkávání se na měsíčních schůzkách s přáteli stejného zájmu
  • každoroční účast na reprezentativní členské výstavě Fotoklubu v Galerii Stará radnice
  • účast na řadě dalších výstav a akcích, které Fotoklub organizuje, nebo má spoluúčast
  • podporu při realizaci vaší autorské výstavy, možnost zapůjčení výstavních panelů
  • založení vlastní fotogalerie na stránkách www Fotoklubu
  • být hodnotitelem fotografií autorů jiných fotoklubů ( tzv. fotografické mapové okruhy)
  • účast každý měsíc v interní fotosoutěži na dané téma prostřednictvím www Fotoklubu
  • aktivně spoluvytvářet zajímavý program činnosti spolku a zdokonalovat se ve svém hobby

Před rozhodnutím si můžete představu udělat zcela nezávazně a neformálně třeba návštěvou některé z měsíčních schůzek v klubovně Hvězdárny (účast při příchodu jen ohlásit některému z členů rady spolku – více na http://www.fotoklub-vsetin.cz/kalendar).

Jak se stát členem Fotoklubu :

• kontaktovat některého z členů rady (osobně nebo mailem) a vyplnit jednoduchou přihlášku
  • souhlasit se stanovami spolku a zaplatit roční členský příspěvek (v současnosti stanovený schůzí spolku ve výši 300,- Kč)

Podrobnější informace vám rád poskytne každý z členů rady spolku.

zadost_o_clenstvi_a_potvrzeni_nova.xls37 KB