Pozvánka na 1. Vsetínský Fotomaraton

Vážení přátelé, členové a příznivci fotografie,
dovoluji si Vás pozvat na tuto zajímavou akci v našem regionu a těším se na Vaši účast.

Místo: Vsetín, Sokolovna (Mostecká 367)

Start: 15.května 2010 10:00

(k zápisu přijďte alespoň o půl hodiny dříve)

Žárovka -> Pravidla, harmonogram a informace <- Žárovka

Tuto akci pořádá náš fotoklub a celou ji dala dohromady především Květa Šaková za asistence mne a Honzy Hrubého

Jelikož nikdo z nás nemá moc velké zkušenosti pořádáním soutěže tohoto typu, necháváme účast spíše na našich členech, jejich rodinách a přátelích. Samozřejmě jsou zváni úplně všichni zájemci o fotografii, jen musí počítat s tím, že vše nemusí být úplně dobře zorganizováno. Úsměv
Celé věci i odpovídá to že jsme původně nechtěli ani dávat věcné ceny. Ale nakonec jsme se rozhodli pro věcné ocenění prvního místa z každé poroty formou knižního fotografického titulu. Ano budeme mít dvě poroty. Veřejnou složenou ze všech soutěžících a odbornou skládající se z uznalých či profesionálních fotografů.
Ale to vše a ještě více se můžete dočíst ve výše uvedeném odkazu na bližší informace a pravidla.

Podobné články: