Vítejte na Vašem novém Drupal webu!

Prosím postupujte podle následujících kroků, které jsou nutné pro základní nastavení webu:

1. Nastavte svůj web Jakmile se přihlásíte, navštivte stránku administrace, kde můžete nastavit a upravit všechna nastavení webu.
  2. Povolte další funkce Podívejte se na stránku se seznamem modulů a povolte si funkce, které pro Váš web potřebujete. Další moduly můžete stáhnout v sekci stažení modulů na webu Drupal.org.
  3. Upravte vzhled tohoto webu Pro změnu tématu vzhledu se podívejte na stránku témat. Můžete si vybrat z některého, které je již obsaženo, nebo stáhnout nová ze sekce stažení témat vzhledu na webu Drupal.org.
  4. Začněte tvořit obsah Nakonec zbývá jen vytvořit obsah. Tato stránka zmizí, jakmile vytvoříte první příspěvek se zobrazením na hlavní stránce.

Více informací lze nalézt v sekci nápovědy nebo online příručkách Drupalu. Můžete se rovněž obrátit na české diskusní fórum o Drupalu. Poslední možností je podpora od externích subjektů.