Warning: Table './fkvsdrupal/cache_page' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: cache_get /* Anonym : cache_get */ SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.fotoklub-vsetin.cz/clanky/rubriky/napsali-o-nas' in /home/fkvs/WWW/includes/database.mysql.inc on line 135
Napsali o nás | Fotoklub Vsetín
Fotoklubový baner

Napsali o nás

Články kde se něco šustlo okolo Fotoklubu Vsetín či jeho členů.

PREMIÉRA 2019 HRADEC KRÁLOVÉ - uzávěrka 30. září 2019

Napsali o nás - Výstava FOTO Q - 2010

Ve Vsetínských novinách č.13 ze dne 2.července se skupina FOTO Q prezentuje článkem uvedeným v příloze tohoto příspěvku :

Napsali o nás - Členská výstava 2009 II

Pokračování přechozího čláknu (můžet jej shlédnout ZDE)
...
 číst dál »

Napsali o nás - Členská výstava 2009

Vlastivědná Revue Valašsko - č.22 / Květen 2009/1

V květnovém vydání Vlastivědné Revue Valašsko  č.22/květen /2009/1 se objevily i informace o našem fotoklubu a jeho historii.
Konkrétně si můžete prohlédnout některé vybrané fotografie členů z naší galerie a přečíst krátce o vzniku Fotoklubu Vsetín a rozsáhleji o historii Fotoklub "Z" .   číst dál »