Davide, díky za komentář; máš recht, já bych samotné lidi vypral z lesa úplně a povolil bych jenom auta, motorky a čtyřkolky:-)
Přidal Miroslav Olšák v pá 16. dubna 2010, 08:15:01
Miro, ty mě zkoušíš co vydržím :) Konkrétně tady tomu ani ta mlha nepomohla, kompo klasika a ty lidi jenom ruší. pro mne snímek bez invence...neoslovila.
Davide, díky za komentář; máš recht, já bych samotné lidi vypral z lesa úplně a povolil bych jenom auta, motorky a čtyřkolky:-)
Přidal Miroslav Olšák v pá 16. dubna 2010, 08:15:01